Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil KSO korkonet.biz Korkonet.info

Zaawansowane

Re: Samochodem w innych krajach

30 cze 2010 - 07:39:03
Już 9 dni w Danii...
16-godzinna podróż minęła szybko, a to za sprawą "dzielnych " kierowców z firm obsługujących tę trasę. Podróż trwała tak długo, ponieważ musiałem być w Odense ( na wyspie Fyn), więc trasa wiodła przez Hamburg, Flensburg...
Powodem zaś dla którego piszę jest miejsce, w którym w Kopenhadze przyszło mi wysiąść z pojazdu, który mnie tu dostarczył...
Nazwa tego miejsca to "Ingerslevsgade at DGI-byen" .
Jako przystanek komunikacji międzynarodowej wygląda to tak jak na zdjęciach. W tej chwili pokazuję zdjęcia z GOOGLE Earth -zaskoczony takim widokiem nie zdążyłem przygotować swojego aparatu. Mam jednak nadzieję, że zrobię jeszcze kilka własnych zdjęć...
Na zdjęciu 1-szym - po lewej stronie widać mikrobus, który właśnie przywiózł nowych pasażerów; na płocie zaś wiszą tabliczki rozkładów jazdy poszcz. przewoźników.
Między jezdnią a chodnikiem dla pieszych znajduje się droga dla rowerów, po której z dużą prędkością poruszają się rowerzyści. W przypadku najechania na pieszego będącego akurat na tym pasie ( np. wysiadającego z autobusu) to pieszy ma "przyjemność " z tut. POLITI - rowerzyści mają tutaj pierwszeństwo, i to oni prawie zawsze wzywają policjantów. A cykliści tutaj występują w ogromnej ilości. Policjantów zaś nie widać. Ale jeśli zajdzie potrzeba - pojawiają się błyskawicznie.
Zdjęcia można powiększyć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 07:41 przez bogus.


Temat Autor Wysłane

Samochodem w innych krajach

bogus 12 cze 2010 - 15:21:08

Re: Samochodem w innych krajach

lucyfer 13 cze 2010 - 09:31:05

Re: Samochodem w innych krajach

bogus 14 cze 2010 - 17:28:40

Re: Samochodem w innych krajach

lucyfer 14 cze 2010 - 23:38:00

Re: Samochodem w innych krajach Załączniki

bogus 30 cze 2010 - 07:39:03



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować