Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil KSO korkonet.biz Korkonet.info

Zaawansowane

Re: I jeszcze takie coś ...

18 mar 2009 - 03:25:18
Witam!

Dzięki za "pokazanie" ciekawego tekstu i materiału filmowego .

I wszystko to, tragizm po wielokroć.

Po prostu zawał .

"Bobas Tusk" powinien to przeczytać. I dlatego premier Francji robi co może, by jak najdłużej utrzymać gospodarkę w ruchu. A "Bobas Tusk " nic niewiedzący o faktycznym stanie finansów świata, w tym Unii robi "rozróbę z szantażem" na podwórku Unii , by wszystkie kraje nic nie robiły i aby "Bobas " mógł sprzedać obligacje państwowe emitowane w Polsce. Obrażony na "Bobasa " ( spotkał się tylko z prezydentem Kaczyńskim) powoli zmontuje przeciwko niemu koalicję i odstawią "Bobasa" na koniec kolejki. Już "ścieli " za to Sikorskiego - bo nie można dopuścić do umocnienia pozycji Polski , jak oni takie numery wykręcają. "Bobasowi" wydaje się, że może rządzić w Unii na swoich zasadach bez wcześniejszych nieoficjalnych uzgodnień. Takie traktowanie zapewne zostało uznane za policzek. Raz tak i "numer z zaskoczenia może wyjść" , ale nie więcej . Antypatia do Rosjan to oficjalna wersja.

Nie jestem w stanie nawet ustalić co o tym sądzę. Czyli "prawdziwe igrzyska" dopiero się zaczną. Ostatnio uznałam, że złoty się osłabi ponownie. Najprawdopodobniej najpóźniej na przełomie półrocza. Biznesmeni robiący stałe od wielu lat interesy z Polską uznali to za błędny kierunek, bo niby złoty się umacnia razem z frankiem, po decyzji.... Szwajcarii; a ja "takie rzeczy mówię".

Cóż pozostaje?
Temat Autor Wysłane

Ciekawy punkt widzenia współczesności

lucyfer 02 mar 2009 - 00:13:26

I jeszcze takie coś ...

Adas 02 mar 2009 - 10:11:26

Re: I jeszcze takie coś ...

aniołek 18 mar 2009 - 03:25:18

Re: I jeszcze takie coś ...

lucyfer 18 mar 2009 - 10:55:53

Re: I jeszcze takie coś ...

aniołek 23 mar 2009 - 19:27:04

Re: Ciekawy punkt widzenia współczesności

aniołek 04 mar 2009 - 00:12:21

Re: Ciekawy punkt widzenia współczesności

lucyfer 04 mar 2009 - 00:57:24

Re: Ciekawy punkt widzenia współczesności

aniołek 18 mar 2009 - 04:22:41



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować