Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil KSO korkonet.biz Korkonet.info

Zaawansowane

Re: kto najbardziej "szaleje" ?

02 lip 2003 - 19:00:41
Koledze się cos chyba pomyliło grinning smileygrinning smileygrinning smiley Nasze państwo?

Chyba bym napisał nasi państwo. Własciciele 3 RP, którzy mają w tyłku wszystko, z czego nie da się zrobić prywaty.

W krajach cywilizowanych są prowadzone ustawiczne kampanie medialne na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, bezpiecznego seksu, zdrowego życia, itp. Finansowane z pieniędzy podatników.

U nas pieniądze podatnikow są w dużym stopniu rozkradane, a potem po cichu ponosi się podatki (czyli wszelakie myta i daniny), żeby było dalej co chapać.

Teoretycznie nasze państwo ma telewizję państwową. Teoretycznie, bo praktycznie to ona jest komercyjna. Powaliło mnie, kiedy rząd p. Buzka nadawał ogłoszenia o sukcesach swoich reform (ale chyba w tych reformach guma pękła grinning smileygrinning smiley) z podpisem "Ogłoszenie płatne".

Ostatnio znajoma podesłała mi artykuł z Onetu, że w UE też są afery. Tak, tylko że tam chodziło o 900 kE (ok 4 MPLN) i jest o to potężna draka, pani Cresson dosyć szybko wyleciała wraz ze swoim dentystą, tak samo kilku innych. Dochodzenie trwa i w końcu kto trzeba dostanie po tyłku, albo odepnie spadochron przed lądowaniem, jak minister Moleman w Niemczech. Sprawiedliwosć kilka lat poczekała.

A u nas? Tylko z jednej hurtowni farmaceutycznej wyprowadzono "na chama" 10 MPLN. Kiedy w Unii podałem znajomym urzędnikom wartosci afer, ktore u nas nie mogą się doczekać osądzenia, wlos im na łbie stawał.



Lucyfer One good turn deserves another Lucyfer
Temat Autor Wysłane

kto najbardziej "szaleje" ?

tomek 02 lip 2003 - 18:40:49

Re: kto najbardziej "szaleje" ?

lucyfer 02 lip 2003 - 19:00:41



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować