Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil KSO korkonet.biz Korkonet.info

Zaawansowane

zabrano mi prawo prawo jazdy

GORAN
19 sty 2006 - 03:05:00
Witam przekroczyłem punkty karne 2 lata temu miałem ich 34, dostałem skierowanie na sprawdzenie kwalifikacji. Musiałem dostac zaswiadczenie z wydziału komunikacji zeby zapisac sie na egzamin. Tam poproszono mnie o oddanie pj. J a powiedzialem ze zgubilem. Poszedłem na ten egzamin i nie zdałem. Za tydzien pj odnalazły się. Na tych pj jezdzilem 2 lata. W tym czasie miałem około 10 kontroli drogowych . Policjanci za kazdym razem twierdzili ze nie mam zadnych punktów karnych i moge jeżdzic dalej . Tydzień temu zostałem złapany za przekroczenie predkosci na fotoradar. Zgłosiłem sie na komende w celu zapłacenia mandatu ( trzeba osobiście) . Tam policjant stwierdził że przekroczyłem punkty i pj muszą zostac zatrzymane ( punkty sprzed 2 lat , 34 ) . Miałem sie zgłosic do w. komunikacji po skierowanie na egzamin. Poszedłem do wydziału komunikacji i tam skierowano mnie nie na egzamin tylko do lekarza, że musze przejść badania . W gabinecie lekarz skierował mnie na psychoesty ( 150 zł) i na dodatkowe jakies badania do oddalonej odemnie mijscowosci o 100 km ( 350 zł )Lekarz powiedział ze takie są przepisy... Mam pytanie czy zawsze jest takie postępowanie ? Czy przepisy się zmieniły? Czemu jezdzilem przez 2 lata bez zadnych problemów ?

Prosze o pomoc bo niewiem co mam zrobić. Nie rozumiem tego
Temat Autor Wysłane

zabrano mi prawo prawo jazdy

GORAN 19 sty 2006 - 03:05:00

Re: zabrano mi prawo prawo jazdy

Mar3m 20 sty 2006 - 01:11:48

I bardzo dobrze !!!

ale 20 sty 2006 - 15:31:23

Re: I bardzo dobrze !!!

pysio 20 sty 2006 - 19:09:29

Re: zabrano mi prawo prawo jazdy

Sherman997 25 sty 2006 - 13:09:05

Re: zabrano mi prawo prawo jazdy

lucyfer 25 sty 2006 - 17:27:49



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować