Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil KSO korkonet.biz Korkonet.info

Zaawansowane

Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

08 kwi 2003 - 18:04:22
Niestety drugie wcielenie mostu skarpety jest już poważnie zdewastowane, a mianowicie cały asfalt na nawierzchni jest spękany na "siatkę" a miejscami już wyleciał. Lada moment będziemy tam jeździć po deskach (podkład nośny jest drewniany). Niestety przypuszczam że oprócz bylejakości tej nawierzchni walnie przyczyniają się do tego TIRy które przyjeżdżając z południa skracają sobie o kilka km przejazd do baz i magazynów na ul. Instalatorów (przejeżdżają przez najpierw przez "Skarpetę 2" potem zawracają przy Korotyńskiego i potem dobijają stary betonowy wiadukt przejeżdżając ponownie nad torami). Obowiązuje tam bezwzględny zakaz dla ciężarowców ale jest to czysta fikcja. Dziś rano o 5.50 stałem sobie na przystanku autobusowym i w ciągu 10 minut przejechalo tamtedy kilka tirów, nie mówiąc już o drobniejszych ciężarówkach. Tak sobie pomarzyłem aby stanęła tam nasza wielebna policja albo ITD ( jest tam sporo miejsca na zatrzymywanie) i trzepała maksymalne kary. Chyba odczytali moje myśli i dziś po połedniu widziałem tam patrol łykający ciężarowca (niestety za a nie przed wiaduktem).



Korzystajcie z map!

jest źle, będzie jeszcze gorzej
Pozdrówka
Szafir Optymista
Temat Autor Wysłane

Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

szafir 08 kwi 2003 - 18:04:22

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

Przem 08 kwi 2003 - 18:29:36

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

Adas 09 kwi 2003 - 09:08:49

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

Przem 09 kwi 2003 - 11:05:39

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

ks 08 kwi 2003 - 19:56:55

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

Przem 08 kwi 2003 - 21:29:55

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

szafir 10 kwi 2003 - 12:57:27

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

lucyfer 09 kwi 2003 - 12:08:42

Re: Zagrożone drugie wcielenie mostu syreny

Adas 09 kwi 2003 - 12:39:48



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować